Vytisknout

Gabriela a Petr Nečasovi

Kontaktní informace:
Mobil: 737 287 733
Mobil: 606 750 224
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ: 68706995
Účet: ČSOB, č.ú. 152707080/0300

Gabriela a Petr Nečasovi
Dovolte, abychom se Vám představili. Jsme pár Gabriela (1972) a Petr (1969) Nečasovi a tanci se věnujeme od svých 17 let. Začínali jsme společenským tancem, ve kterém jsme vytancovali třídu „A“. V té době, v roce 1993 vznikla nově Českomoravská taneční organizace. Právě zde jsme se začali věnovat dalším druhům tance – a to swingu a argentinskému tangu. Netrvalo dlouho a začali jsme jezdit na soutěže v České republice a následovala reprezentace ČR na mezinárodních soutěžích po celém světě.
Mezi naše další taneční aktivity patří individuální výuka tanečních párů dětské, juniorské i hlavní věkové kategorie, pořádání workshopů, vedení tréninků pro aktivní tanečníky, kurzy argentinského tanga, ukázky na různých veřejných a společenských akcích, letní školy tance, apod. Těmto činnostem se věnujeme více jak 20 let a jsme schopni vám nabídnout plně profesionální služby.
Argentinské tango jsme studovali u spousty lektorů, mezi jinými - Julia Horacia Martínez Cajide, Buenos Aires | Cintia Tinelli & Lucas Panero, Argentina | Diego Escobar & Angi Staudinger, Argentina | Martin & Ivana Lukschalovi, Linz| | Just Jörg & Lucia Kubasova | Sabine Klein & Thomas Mayer, Wien | Fabiana Jarma & Julio Gordillo, Argentina | Leonardo Mosqueda & Carina Lucca, Argentina ... . Dále absolvujeme různé workshopy, kde sbíráme další zkušenosti, které se snažíme předávat na našich kurzech. Od roku 1999 pořádáme kurzy argentinského tanga v Brně se zaměřením na širokou veřejnost. V současné době jsme zapojeni do činnosti Czech Dance Organization a International Dance Organization.

Výběr z našich aktuálních tanečních aktivit

Výběr z našich tanečních úspěchů